Od svojho vzniku v roku 1988 sa spoločnosť EPSA MarketPlace – predtým nazývaná “Experbuy a Salamander” – stala jedným z francúzskych lídrov v oblasti obstarávania a outsourcingu vďaka svojej stratégii diferenciácie a inovácií.

Od obstarávania až po nákup a optimalizovanú logistiku, EPSA MarketPlace vedie svojich zákazníkov pozdĺž celej hodnoty nákupného reťazca , vo Francúzsku a na medzinárodnej úrovni (Európa, Ázia-Pacifik a Severná Amerika)

Riešenie outsourcingu nákupu, ktoré navrhuje EPSA MarketPlace, môže implementovať každá spoločnosť. Masifikácia nákupov, cenové dohody, optimalizácia procesov prinášajú nesporné prevádzkové a finančné výhody.

V decembri 2019 sa PSG pripojí k skupine EPSA. Toto strategické a technologické spojenie umožňuje spoločnosti EPSA Marketplace upevniť svoju vedúcu pozíciu na trhu outsourcingu nestrategického obstarávania. Tímy PSG spojili svoje sily so spoločnosťou EPSA, aby dosiahli spoločnú ambíciu ponúkať najkomplexnejšiu škálu produktov a služieb pre nákupné oddelenia podnikov.

EPSA Market Place

Niekoľko kľúčových faktov

Spoločnosť EPSA MarketPlace je špecialistom na outsourcing už 30 rokov. Poskytuje jednoduché riešenia na zvýšenie výkonnosti obstarávania na pomedzí technológií a poradenstva v oblasti obstarávania.

700Príjmy v mil. eur 2021

120M€ Hrubý zisk

5000Aktívni klienti

95% Vernostné sadzby

15% Obrat

1350Zamestnanci

648Zamestnanci po celom svete

187Nový nájom

Odbornosť naša


MarketPlace

Podporíme vás pri vytváraní a správe online platformy pre obstarávanie B2B v súlade s požiadavkami politiky vašej spoločnosti.

Obstarávanie outsourcingu

EPSA MarketPlace vám umožňuje spracovať všetky triedy B a C vnútroštátnych a medzinárodných procesov obstarávania, od vyjadrenia potreby až po prijatie objednávky.

sourcing tehnic

EPSA MarketPlace ponúka outsourcing a poradenstvo, ktoré zohľadňuje všetky aspekty procesu obstarávania, od vyhľadávania miestnych dodávateľov až po kontrolu kvality týchto dodávateľov.

Vyhradiť venovanie

Ponúkame integrovaných nákupcov a dodávateľov vo Francúzsku a na medzinárodnej úrovni, aby sme udržateľným spôsobom reagovali na vysokú aktivitu alebo požiadavku externého obstarávania.

vaše kontakty

Geoffrey LIETAR

EPSA MarketPlace CEO

Ivan WALLAERT

EPSA MarketPlace CEO

Nicolas BLUCHET

EPSA MarketPlace Sales Director

Cyril LEGRIX

EPSA MarketPlace Country Manager Romania & Slovakia

Naše certifikáty

ISO 9001

Naše služby spĺňajú tieto štandardné právne a regulačné požiadavky.

EN 9120

Norma pre systémy manažérstva kvality pre letectvo, vesmír a obranu.

Značka rozmanitosti

Naše personálne procesy: nábor, nástup do zamestnania a kariérny rozvoj našich zamestnancov sú navrhnuté tak, aby podporovali rozmanitosť a znižovali diskrimináciu.