Od momentu powstania w 1988 roku, EPSA Marketplace – wcześniej pod nazwą “Experbuy i Salamander” – dzięki swojej strategii różnicowania i innowacyjności stała się jednym z francuskich liderów w dziedzinie zaopatrzenia i outsourcingu.

Od zaopatrzenia do zakupu i optymalizacji logistyki, EPSA MarketPlace prowadzi swoich klientów wzdłuż całego łańcucha wartości zakupów we Francji i na świecie (Europa, Azja-Pacyfik i Ameryka Północna).

Rozwiązanie outsourcingu zakupów proponowane przez EPSA MarketPlace może być wdrożone przez każdą firmę. Masowość zakupów, porozumienia cenowe, optymalizacja procesów przynoszą niezaprzeczalne korzyści operacyjne i finansowe.

W grudniu 2019 roku PSG dołącza do Grupy EPSA. Ta strategiczna i technologiczna fuzja umożliwia EPSA Marketplace umocnienie pozycji lidera na rynku outsourcingu zakupów niestrategicznych. Zespoły PSG połączyły siły z EPSA, aby zrealizować wspólną ambicję zaoferowania najbardziej kompletnej oferty produktów i usług dla działów zakupów przedsiębiorstw.

EPSA Market Place

kilka kluczowe postacie

EPSA MarketPlace jest od 30 lat specjalistą w dziedzinie outsourcingu. Oferuje proste rozwiązania w celu zwiększenia wydajności zakupów, na styku technologii i doradztwa zakupowego.

700M€ revenu w 2021 r

120M€ Zysk brutto

5000Aktywni klienci

95% Stawki lojalnościowe

15% Obrót

1350Pracownicy

648Pracownicy na całym świecie

187Nowe zatrudnianie

nasz ekspertyzy


MarketPlace

Wspieramy Państwa w tworzeniu i zarządzaniu internetową platformą zakupową B2B zgodnie z wymogami polityki Państwa firmy.

OUTSOURCING ZAMÓWIEŃ

EPSA MarketPlace umożliwia przejęcie wszystkich procesów zakupowych klasy B i C na poziomie krajowym i międzynarodowym, od zgłoszenia zapotrzebowania do przyjęcia zamówienia.

SOURCING TECHNICZNY

EPSA MarketPlace to oferta outsourcingu i doradztwa uwzględniająca wszystkie aspekty procesu zakupowego, od pozyskania lokalnych dostawców po kontrolę jakości tychże dostawców.

ZASOBY DEDYKOWANE

Oferujemy osadzonych kupców i dostawców we Francji i na świecie, aby odpowiedzieć na wysoką aktywność lub wymóg outsourcingu umiejętności zakupowych w sposób zrównoważony.

Kontakty Vos

Geoffrey LIETAR

EPSA MarketPlace CEO

Ivan WALLAERT

EPSA MarketPlace CEO

Nicolas BLUCHET

EPSA MarketPlace Sales Director

Cyril Legrix

EPSA MarketPlace Przedstawiciel handlowy

nasza strona certyfikaty

ISO 9001

Nasze usługi są zgodne z tymi standardowymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi.

EN 9120

Normy dotyczące systemów zarządzania jakością stosowane w aeronautyce, przestrzeni kosmicznej i obronności.

ETYKIETA RÓŻNORODNOŚCI

Nasze procesy HR: rekrutacja, integracja i rozwój kariery naszych pracowników są zaprojektowane tak, aby promować różnorodność i redukować dyskryminację.